fbpx

Teamet

Du är varmt välkommen att ringa och maila oss

Team member Niklas

Niklas Wallsargård

VD & grundare

Team member Felicia

Felicia Bindekrans

Sälj & Marknad

team member Joel

Joel Glemne

Teknikchef & grundare

Team member Jacob M

Jacob Morén

Produkt & Leverans

Team member Matilda

Matilda von Rosen

Affärsutvecklare

Team member Jacob L

Jacob Lundberg

Lead Software Engineer

Team member Jason

Jason Brooks

Lead Software Engineer

Team member Johan

Johan Bertilsson

Spannmålsmäklare

Team member Ebba

Ebba Danckwardt

Art Director

+46 733 88 97 88
ebba@skira.se

 

Team member Eric

Eric Larsson

Spannmålsmäklare

Felicia_bitt

Felicia Johnsson Bittmann

Operations Lead

+46 730 27 99 71 bittmann@skira.se

Gustaf

Gustaf Levin

Operations Intern

+46 707 51 08 28
gustaf@skira.se

tomas

Tomas Bengtsson

Software Engineer

tomas@skira.se

Profile

Julia Elfström

Junior Spannmålsmäklare

+46 703 84 34 63
julia@skira.se

Styrelsen

Portrait of Ann

Ann Henriksson

Styrelseledamot

"Skira vill precis som vi på LRF Media skapa nytta på riktigt för det gröna näringslivet så att vi får hela landet att växa"

ann@skira.se
Portrait of Pontus

Pontus Haraldsson

Styrelseledamot

"Lantbruket behöver nya tjänster för att skapa tillväxt. Skira Handel är tjänsten som skapar en rättvis marknad för inköp och försäljning."

pontus@skira.se
Portrait of Christoffer

Christoffer Andersson

Styrelseledamot

"Som lantbrukare har jag länge väntat på den här typen av tjänst som kan ta spannmålshandeln till nästa nivå."

christoffer@skira.se

HUVUDKONTOR

Franzéngatan 6
112 51 Stockholm
Sverige

CREATE

Kopparbergsvägen 10
722 13 Västerås
Sverige

LEAD

Teknikringen 7
583 30 Linköping
Sverige